Жителите на село Драгана с благодарност към кмета на Община Угърчин за реализираните проекти и подобрената жизнена среда
Дата на публикуване:
18.06.2026 14:00
Жителите на село Драгана отправиха благодарствено писмо до кмета на Община Угърчин Станимир Петков, в което изразяват своята признателност за последователно прилаганатаполитика за развитието и благоустрояването на населеното място и реализираните инвестиции в последните години.